در انبار موجود نمی باشد

ظروف جار و چایلد پروف

ظرف 100 چایلد پروف jh7002

852,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
830,000 تومان

ظروف جار و چایلد پروف چیست؟

ظروف جار: ظروف جار به ویژه جار دارویی از مرغوب‌ترین و بهداشتی ترین مواد اولیه پلاستیکی (پلی اتیلن) تولید می شود. این ظروف بهداشتی را می توانید در عطاری ها، داروخانه ها، مراکز ترک اعتیاد و … ببینید.

ظروف جار در رنگ های قهوه ای و شفاف تولید شده و مخصوص بسته بندی و نگهداری داروهایی مانند قرص و کپسول، نمونه های آزمایشگاهی و مواد غذایی خشک می باشد، بدنه شفاف بطری جار این امکان را می دهد که محتویات داخل آن دیده شود.

ظروف چایلد پروف: محصولات دارویی مانند قرص و کپسول، لوازم آرایشی مانند لاک، مواد شوینده مانند وایتکس و… که باید در ظروف مقاوم در برابر کودکان بسته بندی شود تا از دسترسی کودکان نابالغ به مواد بالقوه مضر جلوگیری کند، به همین منظور ظروف چایلد پروف که از جنس پلی اتیلن تولید می شوند، در بسیاری از انواع بطری ها، شیشه ها و سایر ظروف دارای قفل کودک برای وسایل بهداشتی و آرایشی، مواد شیمیایی و پاک کننده ها یا ویتامین ها و مکمل ها برای کودکان طراحی شده‌اند.

ظروف چایلد پروف یا قفل کودک دارای درپوش هایی هستند که برداشتن آنها برای کودکان دشوار است.

هدف ظروف قفل کودک این است که بچه ها در باز کردن موارد خاصی که می توانند  برای آنها خطرناک باشند، دشوار است. بسیاری از ظروف چایلد پروف فقط زمانی که درپوش همزمان فشار داده شده و به سمت پایین رانده می شود، قابل باز شدن است.

این نوع سازوکارها می توانند دسترسی کودکان  را به برخی مواد خطرناک مانند داروها، محصولات تمیز کننده و مواد غذایی را سخت کنند. لازم به ذکر است که چنین ظروفی تضمینی برای ورود کودکان به آنها نیست، زیرا بعضی از بچه ها در زمینه چگونگی عبور از این موانع و سختی ها، مشکلات کمی دارند.

یکی از رایج ترین انواع ظروف قفل کودک، شیشه دارو است. در واقع اکثر داروهای تجویز شده و بدون نسخه در بطری های  چایلدپروف قرار می گیرند. اینها معمولاً دارای یک درپوش پلاستیکی هستند که باید به پایین رانده شوند، در حالی که خلاف جهت عقربه های ساعت چرخانده می شوند تا باز شوند.

این نوع بطری ها اغلب به بزرگسالان این امکان را می دهد که درپوش را برعکس کرده و آن را در قسمت بالایی بطری پیچ کنند، زیرا هنگام استفاده به این روش ضد کودک نیست. این روش امکان دسترسی آسان به بزرگسالان در خانه های بدون فرزند را فراهم می کند و ممکن است برای کسانی که در فشار دادن سخت کلاهک بطری مانند بزرگسالان مسن یا معلول مشکل دارند، لازم باشد.

موارد دیگری نیز وجود دارد که باید به دور از دسترس کودکان نگهداری شوند، مانند محصولات تمیز کننده. به همین دلیل ظروف دارای قفل کودک وجود دارد که به اندازه کافی بزرگ هستند و می توانند محصولات مختلفی را که باید از بچه ها دور بمانند، در آنها ذخیره کنند. این بطری ها  ممکن است به صورت بطری های کوچک و یا سطل های بزرگ باشد که برای بسیاری از وسایل نقش مهمی را بازی می کند.

برخی از محصولات چایلد پروف به منظور محافظت از وسایل خطرناک برای جلوگیری از خرابکاری است. به عنوان مثال، ظروف غذایی قفل کودک وجود دارد که به بزرگسالان اجازه می دهد مواد غذایی را به راحتی داخل آن بگذارند، در حالی که ریختن محتویات روی زمین را برای کودکان دشوار می کند. این محصولات معمولاً دارای درب هایی هستند که برای باز شدن به کمک بزرگسالان نیاز دارند، اما اغلب آنها دهانه کوچکی دارند که توسط فلپ های پلاستیکی پوشانده شده است.

فروشگاه دارویی حاج محمدی موجودی زیادی از سبک ها، اشکال و اندازه های ظروف دارویی از جمله ظروف جار و چایلد پروف را در اختیار شما قرار می دهد تا مارک و محصول تولیدی شما را در خود جای دهد. می توانید از بین انتخاب ظروف ضد کودک که با درپوش ها و بسته شدن ظروف به همان اندازه محافظت می کنند، انتخاب کنید.

ظروف جار و چایلدپروف را می توان در  رنگ های قهوه ای و شفاف و قطر گردن محبوب با رنگ سفید، سیاه یا کلاسیک سفارش داد. بسیاری از درپوش ها و بسته شدن ها با یک بوش فوم کاربردی ارائه می شوند که مهر و موم مناسب بطری یا شیشه شما را تضمین می کند و ماندگاری بیشتری برای بسیاری از محصولات مایع ، ژل و پودر محبوب فراهم می کند.

اگر محصولات شما به بسته بندی مقاوم در برابر کودک نیاز دارند، موجودی گسترده فروشگاه ظروف دارویی حاج محمدی در دسترس است و می توانید به سهولت آنها را قبل از خرید و سفارش بررسی کنید.