در انبار موجود نمی باشد

قوطی پلمپ

قوطی بامبو GH 3002

30,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد
1,072,500 تومان

قوطی پلمپ چیست؟

انواع مختلف قوطی پلمپ پلاستیکی برای بسته بندی دارویی، مواد شیمیایی، وازلین، رنگ و … در سایزهای متنوع تولید می شود. اما هدف از پلمپ دار بودن این قوطی ها چیست؟

همانطور که برای محافظت از وسایل شخصی خود درب منزل خود را قفل می کنید، برخی ظروف نیز برای جلوگیری از سوء استفاده و دستکاری کالاهای داخل، در حالی که در مسیر رسیدن به سرنوشت خود هستند، باید محکم و قفل شوند!

 پلمپ برای ایمن سازی ظروف کالا استفاده می شود. هر قوطی پلمپ فقط یک بار قابل استفاده است. برخی از داروها بسته بندی مجدد نمی شوند و باید در ظرف اصلی نگهداری شود تا زمانی که زمان مصرف بیمار فرا رسد. گرما، هوا، نور و رطوبت ممکن است در اثربخشی و ایمنی دارو تأثیر بگذارد به همین منظور قوطی های پلمپ دار اصلی برای محافظت از دارو در برابر این عناصر مخرب طراحی شده است.

بنابراین اگر محصولاتی از قبیل مکمل ها و داروها دارید، به محافظت  نیاز دارد، بسته بندی قابل پلمپ درا برای کار شما ضروری است. بسته بندی دارو با قوطی های غیر پلمپ  یک سنت دیرینه در بسته بندی صنعتی است که نمی توان به محتویات حساس آن اطمینان کافی داشت.

ظروف دارویی به روش های زیر پلمپ می شوند:

شیرینگ حرارتی درب بطری

در این روش از پلمپ نوار جمع کننده حلقه ای که از پلاستیک نرم ساخته شده است دور کلاهک محصول قرار می گیرد، سپس گرما بر روی حلقه اعمال می شود و منجر به جمع شدن یکنواخت حلقه در اطراف درب می شود. این فرآیند به طور کلی با یک عنصر حرارتی انجام می شود.

نوارهای جمع کننده یک نمونه عالی از لوازم بسته بندی پلمپ است. اگر محصولاتی که از نوار جمع کننده استفاده می کنند دستکاری شده یا آسیب دیده اند، نوار جمع کننده نشان می دهد که محصول به خطر افتاده است.

فویل سیل القابی

مهر و موم های القایی لوازم بسته بندی ساخته شده از مواد حرارتی پلاستیکی حرارتی القایی است. به طور معمول مهرهای القایی را در داخل بطری های قرص با جنس های  اغلب آلومینیوم ، کاغذ و پلاستیک) مشاهده می کنید.

مهر و موم های القایی کمک می کند تا محصول شما نشت نکند، طراوت را حفظ کند، شما را از دستکاری و تولید یک محصول بهتر و همه جانبه آگاه سازد. آنها معمولاً در میلیون ها محصول یافت می شوند و می توانند برای انواع مختلف کاربردهای فاسدشدنی مورد استفاده قرار گیرند.

اما در این میان قوطی پلاستیکی پلمپ دار صنعتی که در سایز و ابعاد متنوع تولید و عرضه می شود، پرکاربردترین نوع ظرف پلمپ دار به منظور بسنه بندی دارو است زیرا حجم ها و اندازه های متنوع آن موجب شده مصرف کنندگان با آسودگی خاطر بنا به نیاز خود، سایز مدنظرشان را از بین این قوطی های پلاستیکی انتخاب می کنند.

از دیگر انواع قوطی پلمپ، قوطی پلاستیکی در فشاری با قابلیت پلمپ در شرکت های تولید کننده دارو دارای بیشترین کاربرد است و بیشتر به عنوان ظروف دارو در بین مردم شناخته می شود.  این نوع قوطی از پلی اتیلن ساخته می شود، کاملا آب بند بوده و دارای حجم تقریبی ۱۰۰می باشد.  از ویژگی های مهم این نوع قوطی پلاستیکی در فشاری با قابلیت پلمپ عدم واکنش آن با مواد جامد است.

خرید قوطی پلمپ

در خرید ظروف پت باید مواد بسته بندی با کیفیت بالا را در نظر بگیرید، تا اطمینان حاصل کنید که مواد بسته بندی با مواد دارویی واکنش نشان نمی دهند و فرمولاسیون آنها را تغییر نمی دهد. مواد بسته بندی باید بتوانند از تأثیرات خارجی مانند اکسیژن، گرما، نور و رطوبت جلوگیری کنند.

برای ظروف دارویی مانند قوطی پلمپ، قوطی کرم، ظروف بطر، ظروف جار و پایلدپروف، قطره چکان و .. با کیفیت برتر ، با فروشگاه آنلاین ظروف پت تماس بگیرید. شرکت ظروف پت یک نام تخصصی در بازار تولیدکنندگان و تأمین کنندگان ظروف دارویی است که بطری های شیشه ای / پلاستیکی ، ویال ها ، قطره چکان و لوازم بسته بندی بطری ها را با کیفیت بالا در اختیارتان قرار می دهد.